Celotáborový příběh nadchne každé dítě

Milí rodiče, už brzy nastane doba, kdy budete moci vypravit děti na letní tábory! A naše Rekreační středisko Sobeňák pořádá již dvacet pět let dětské letní tábory, kam se sjíždějí děti s takovou radostí, že se k nám neustále každým rokem i vrací.

Dokážeme pro děti připravit pestrý program tak, aby se absolutně nenudily, každý si vybere to své. A o oblíbenosti našich táborů svědčí už i to, že první dva turnusy jsou zcela obsazené a další nabízejí již jen pár míst k obsazení. Proto neváhejte a mrkněte na naše webovky, kde se dozvíte spoustu dalších informací, jako například co dětem nezapomenout zabalit na tábor, na co naopak zapomenout, ale také i kdo se bude o vaše ratolesti po celou dobu turnusu starat.

šťastné děti

Mezi našimi vedoucími najdete zdatné profesionály a odborníky na dětskou duši. Jsou mezi námi učitelé, herci, instruktoři lyžování, podnikatelé, policisté, čtenáři i vášniví cestovatelé, kteří dávají dětem „ochutnat“ zážitky z cestování po celém světě.

Mnozí z nás jsme sami rodiči a víme dobře, co dítě potřebuje, jak je citlivé a jak ho zabavit, zvláště, pokud je poprvé v cizím prostředí bez rodičů a sourozenců. Jsme skupina lidí, kteří milují tábory již od dětství a docela táborovému kouzlu propadli. Podobné pocity se snažíme předávat vašim dětem spolu s tím, že se je snažíme motivovat k tomu, aby také ve svém životě našly tu správnou cestu a dělaly to, co je v životě nejvíce baví – právě tak jako nás.

pohádkové bytosti

Nadšení a elán nás ani za ta léta neopustily. Celý tábor je prodchnutý výjimečným celotáborovým příběhem, kdy se děti potkávají s kouzelnými postavami v kostýmech, kontaktují je, hovoří s nimi a jsou samy tvůrci kouzelného děje. Většina našich hraných příběhů jsou adaptací dětských her a pohádek, které děti dobře znají. A když ne, tak proto jsou u nás, aby je poznaly.

A tak už nezbývá, než se začít těšit na pobyt v Rekreačním středisku Sobeňák.