Footjob se může stát vaší oblíbenou technikou

Hlazení něžnou dívčí nožkou po celém těle dokáže vyvolat slastný orgasmus, proto je také footjob Praha jednou z technik, které by neměly uniknout skutečným milovníkům dívčí krásy, něhy, vzrušení a rozkoše.

krásné nohy

Nechte se laskat půvabnými dívčími chodidly

Smyslné tvary – tvary ženských nohou, a to nejen co se týče vypracovaných hýždí, stehen a lýtek, ale i kotníků a chodidel představují pro mnoho mužů erotickou výzvu. Je to dáno symetrií, proporcemi a vyvážeností různých zakřivení, máme zkrátka v sobě zakódovánu určitou harmonii, a proto se nám také nejvíce líbí ženské tělo souměrné, vyvážené, zkrátka „tak akorát“. Krása chodidel vynikne zvláště v přirozené podobě – výrazná příčná i podélná klenba, žádné otlaky ani deformace, a mnohdy není nutný ani lak, stačí jen zdravé a přirozeně odrůstající nehty.

Smyslná barva – když se zamyslíte nad tím, proč mají rty zrovna růžovou barvu, pravděpodobně si spojíte růžovou s barvou lásky. Něco na tom je, růžovou totiž najdete i na vstupu do vagíny, a samozřejmě i na chodidlech. Růžová barva milostný prožitek nesmírně umocňuje, tak proč si jej neužít i s růžovými ploskami. Mimochodem, všimli jste si, že u zdravé klenby připomíná růžová barva chodidla číslici sedm?

ženské nohy

Doteky chodidly baví i masérku – jistě dobře víte, že na chodidlech máme mnohem více nervových zakončení, než např. na dlaních, a na většině povrchu našeho těla. Má to své důvody, lidé dříve chodili v přírodě mnohem více naboso, a chodidla byla jakýmsi receptorem, který je informoval velmi důkladně o typu zemského povrchu. Chůzí v obuvi se do jisté míry otupujeme a ochuzujeme o příjemné prožitky, chůze po trávníku, na vyhřátém písku a dalších příjemných materiálech má totiž i léčebné účinky. To samé lze říci i o reflexních masážích, a není tedy s podivem, že tato technika baví i samotnou dívku, která masáž provádí. A jestliže bude spokojena i masérka, můžete očekávat o to větší vzrušení a krásný, vášnivý prožitek.

5/5 - (1 vote)