Jak si poradit s problémy s erekcí – nepodceňujte příznaky a začněte jednat

Neschopnost dosáhnout erekce nebo ji udržet, ale i slabá erekce, která není podle vašich představ. To všechno může značit problém, který se musí řešit.

Jak si poradit s problémy s erekcí – nepodceňujte příznaky a začněte jednat

Slabá nebo žádná erekce, neschopnost sexuálně fungovat to všechno může mít za následek velké psychické problémy ale i jiné zdravotní komplikace. Erekce slábne přirozeně s věkem, to však neznamená, že by se tento závažný problém neměl vůbec řešit. V dnešní době je navíc poměrně běžné, že problémy s erekcí pociťují i muži mladších ročníků. Cesta ven z tohoto problému není sice úplně snadná, ale existuje celá řada řešení, které vám mohou pomoci vrátit se zpět do života a opět vám pomohou získat ztracenou erekci i chuť na sex.

pexels-photo-3773665

Problém, který se může týkat všech

Problémy s erekcí se dotýkají poměrně velké části mužů, většina z nich pak své potíže ani neřeší, protože stud je odhání od dveří lékařů a sexuologů. Jistě, nikdo se nebude svými problémy chlubit, přeci jen jde o hodně citlivé téma, ale pokud se problémy s erekcí stále opakují a trvají déle, než šest měsíců, hovoříme o takzvané erektilní dysfunkci, která se musí řešit po poradě s odborníkem. Každý takový problém může mít totiž úplně jinou příčinu, lékař ji pomůže odhalit a podle toho navrhne léčbu. V případě, že jste ale problémy odhalili teprve nedávno a chcete se pokusit sami s tím něco udělat, můžete zkusit několik osvědčených typů. Když vše selže, bude návštěva odborníka nutná.

Léky nebo cvičení

Je mnoho příčin a další kopa způsobů, jak se dostat zase do sedla a ze slabé erekce udělat zase silnou a dlouhotrvající. Vliv na stav mužské erekce má psychický stav, deprese, stres nebo nedostatek spánku. Funkci erekce může ovlivnit i nevhodná strava, alkohol nebo cigarety. Ať už je příčina jakákoliv, psychika ve většině případů ovlivní stav úplně nejvíce. Jednorázově mohou pomoci léky a doplňky stravy, popřípadě bylinky. Lék cialis je ověřeným a schopným bezpečným pomocníkem a erekci pomůže navodit během chvilky. Podobnými léky si sice pomůžete okamžitě, na dlouhodobé užívání to však není.

pexels-photo-4553619

Kromě léků, změny jídelníčku nebo omezení alkoholu, můžete udělat ještě jednu věc. Díky cvičení pánevního dna posílíte důležité svaly a znovu se vám vrátí zpět ztracená erekce. Kolem pánve totiž jsou velmi důležité cévy, které prokrvují i penis, cvičením si můžete zajistit znovu prokrvování penisu a erekce se dostaví mnohem snadněji. Tento stejný ovšem pouze krátkodobý efekt může zaručit i vakuová pumpa. Léky ani pomůcky typu vakuová pumpa, však problém jako takový neřeší, pouze mohou pomoci krátkodobě.

Pro stálé řešení a přesnou léčbu, musíte vždy vyrazit k lékaři.