Kontrolujte pravidelně bazénovou vodu

Péče o bazénové zařízení není zrovna jednoduchou záležitostí a je k zapotřebí množství různých přípravků bazénové chemie. Nejdůležitější je udržovat dostatečné množství chloru v bazénové vodě a pravidelně kontrolovat obsah chloru v bazénové vodě. Ke kontrole kvality vody Vám pomohou kvalitní a spolehlivé CL a PH testery z naší široké nabídky.
Kontrolu bazénové vody je potřeba provádět alespoň jednou týdně a při větším využívání bazénu nebo při vysokých teplotách ještě častěji, protože v teplejší vodě se rychleji množí bakterie. Správná výška PH vody je důležitá pro správné fungování chlorových přípravků, pokud je tento faktor v nerovnováze mohou se Vám ve vodě začít objevovat zelené či hnědé řasy, což by mohl být problém.dno
Právě proto je PH tester tak důležitou součástí vybavení každého majitele bazénu. V naší široké nabídce najdete CL a PH testery v tabletové i kapkové formě a také v podobě proužků. K tabletovým a kapkovým přípravkům u nás najdete také náhradní balení, která pošetří Vaši peněženku, protože barevnou škálu už budete mít z prvního balení a tak nemusíte znovu kupovat celé nové balení, ale můžete ušetřit díky nákupu náhradního balení.
Jak již bylo řečeno, je zapotřebí sledovat nejen hodnoty chloru, ale také kvalitu vody. PH tester Vám ukáže hodnoty tohoto faktoru, které je potřeba udržovat v daném rozmezí. Pokud se hodnoty tohoto faktoru sníží, je potřeba použít přípravek ke zvýšení a pokud se naopak hodně zvýší je zapotřebí přípravek pro jejich snížení.Oba druhy tohoto přípravku najdete, taktéž v naší velké nabídce bazénové chemie a to ve vysoké kvalitě a za velmi příznivých cenových podmínek na našem trhu.
Kromě toho u nás naleznete všechny potřebné přípravky bazénové chemie a také spolehlivé a kvalitní bazénové příslušenství.swim