Kvalitní věci

Jsou vás peníze důležité? Jsou lidé, kteří pro peníze udělají opravdu mnoho. Potom jsou tu lidé, kteří nemají o peníze ani velký zájem. Aby se možná jen divíte a zajímá vás, kdo to může být, že ho peníze nezajímají. Tak většinou jsou to takoví lidé, kteří vyznávají jiné hodnoty než peníze. Tak například to mohou být ti lidé, kteří jsou silně věřící a nepotřebují mít nejnovější modely aut anebo mobilu a nebo značkové oblečení. Nicméně jsou tady potom ale i skupinky lidí, kterým na penězích opravdu záleží. Tedy nepřímo na penězích, ale spíše na tom, co si za to koupí. Protože někdo má rád značkové oblečení, tak aby si ho koupil, potřebuje spoustu peněz. Protože jak všichni víme, některé značky jsou opravdu velmi drahé a pokud člověk nemá dostatek peněz, tak na některé luxusní značky oblečení může doslova zapomenout.

Mám ráda kvalitní hodinky.

Jistě si představíte nějaké kvalitní světové značky, u kterých třeba necháte dvě výplaty za jednu kabelku. Nebudu tu zmiňovat značku, ale jednu takovou světovou značku si jistě vybavíte sami. A zajímalo by mě, jak jste na tom třeba vy. Jestli si taky potrpíte na luxus, za který necháváte velké peníze anebo jestli vám stačí obyčejná konfekce za levné peníze.

Auta jsou drahá.

Já abych byla upřímná, tak to mám tak půl na půl. Mám něco i ze second handu i něco z konfekce, ale mám taky dvě kabelky, které byly drahé. A jsem na to pyšná. Sice to není tak hrozné, že by to byla astronomická cena, ale i třeba pět tisíc korun za kabelku je pro mě docela hodně peněz. Kabelek obou si vážím a nelituji toho, že je mám. Peníze jsou pro mě důležité, ale zase nejsou všechno. Jsou důležitější věci než peníze. Třeba například zdraví, láska, štěstí. A co tedy pro vás znamenají peníze? Když máte peníze, jste šťastnější? Některým lidem totiž k velkému štěstí a pohodlí stačí opravdu jen peníze.