Luxusní mobilní dům pro celoroční bydlení

O mobilních domech by se toho dalo vykládat opravdu hodně. Začít můžeme tím, že existují typy, jak na rekreační používají, tak daleko častěji se v posledních letech lidé dívají spíše na celoroční typy objektů, čili v podstatě na domy, ve kterých by mohli spokojeně žít, třeba celý život.

Přesně takový je i mobilní dům pod číslem Nr.54 Top-mobilnidomy.

Jedná se o luxusní mobilní dům pro celoroční ubytování. Mnoho z objektů lze dokonce zkolaudovat, proto si je lidé velice oblíbili, mohou v nich po kolaudaci bydlet jako v jakémkoliv jiném zděném nebo klasickém obydlí. Navíc na jejich „stavbu“ nepotřebujete žádné stavební povolení. Stačí si zajistit pozemek a přípojky.

pár mobil

„Domy na kolečkách“ vám firma vždy profesionálně přepraví až na parcelu. Jakmile si dům vyberete, zajistí kompletně vše, včetně přepravy. A cena kolem tří milionů? Ani ve snu! Kolem dvou milionů? Vůbec ne, jenom kolem jednoho milionu. Právě částky na pořízení mobilních domů jsou skutečně velice nízko, proto se tato obydlí vyplatí jak rodině s dítětem, tak lidem na stáří nebo i partnerům, kteří se teprve poznávají.

V tomto objektu jsou tři pokoje. Celkově má 48 metrů čtverečních. Fasáda je řešena pomocí srubové palubky, vypadá velice vzhledně a líbivě, připomíná dřevo, a proto se hodí do jakékoliv zástavby. Dokonce i okna jsou jištěná, jedná se plastová okna a obsahují dvojité sklo. Vše v dekoru zlatý dub, aby to ladilo pohledově s fasádou. Izolaci tvoří 130 mm silné izolační vrstvy, takzvané PUR pěny. Díky tomu máte zajištěné nízké náklady po celý rok. Dům má dokonce venkovní rolety, pro nerušený a klidný spánek přes noc a po klidný a nikým nerušený pocit ve dne. Praktické sítě proti hmyzu, zejména proti komárům, které opravdu milujeme, když nás v noci budí, jsou jen příjemným bonusem k tomu všemu.

káva šálek

Podlahy jsou řešeny z PVC. Vnitřní obložení je ze dřeva. Osvětlení je řešeno pomocí LED diod, které mají dlouhou životnost a přináší tím úsporu nákladů. Topení je centrální, takže v domě jsou nainstalovány elektrické přímotopy.

A nyní se dostáváme ještě k příjemnějším věcem a to je vybavení uvnitř. Najdete zde kompletně vybavenou velice moderní kuchyni, to znamená i se spotřebiči jako je sklokeramická indukční deska, lednička, mrazák, myčka, digestoř. V koupelně je bojler, wc, sprchový kout a příprava na pračku. V objektu se nachází také postele, skříně, jídelní stůl se židlemi a pohovka v obývacím pokoji.