Módní bomba za pár korun

Jsou věci, bez kterých se neobejde ani žádný profesionální výrobce oděvů, ale ani žádná domácí švadlenka či šikovný krejčí. Umíte si například představit krásně vyrobený kožený pásek, který nebude mít na svém konci vkusnou kovovou přezku? A takových věcí, které se bez kovových doplňků neobejdou, je celá řada. Bohatý sortiment, který nabízí kovová galanterie, není ale určen jen pro praktické využití. Šikovné ruce, které se spojí s kreativními nápady, dokáží vytvořit i z docela obyčejné kabelky nebo fádních kalhot doslova módní pecku. Můžeme to zkusit.

kovové přezky

Překvapte sebe i své okolí

Následující nápad je pro všechny dámy, které si potrpí na originalitu a také pro pány, kteří nevědí, co by své drahé a náročné polovičce pořídili třeba k narozeninám. JDEME NA TO.

  • Stačí na nějaké tržnici koupit levnou kabelku, která na první pohled vypadá sice hezky, ale rozhodně nijak neoslní.
  • Společně s ní navštívíme ten správný obchod a začneme vybírat.

růžový styl

Na kapsičky, které jsou na čelní straně, připevníme stříbrné cvočky ve tvaru pyramidy. To dodá naší tašce tak trochu rebelský výraz. A abychom ji trochu zjemnili, tak z boku připneme malou karabinku a na ni zavěsíme kovový kroužek s řetízkem. Ten se dá využít jako klíčenka nebo věšáček na nějaký talisman.

  • Ještě tomu něco chybí?

    • Máte naprostou pravdu.

Chtělo by to na závěr něco romantického. V sadě, která je určena k nýtování, najdete plastové perličky, které jsou od pravých k nerozeznání. Tento doplněk najde své využití například i na letních riflích nebo džínové sukni.

stříbrná spona

UŽ TO TAKÉ VIDÍTE?

  • Je to naprosto dokonale sehraná módní paráda.
  • Jinak to totiž nelze nazvat.

A rozhodně nemusíte zůstávat jen u kabelky a sukně či kalhot. Co takhle vyzdobit si ten šátek, který vám leží ve skříni a nenosíte ho, protože se vám až do dnešního dne zdál moc obyčejný a nezajímavý.

3/5 - (1 vote)