Nezapomínejme na veselou zábavu

Je samozřejmé, že jiný druh zábavy bude vyhledávat mladý zamilovaný pár, jiný rodina s malými dětmi, jiný aktivní senioři. Jedno by ale mělo být pro všechny společné. Měla by být pohodová a přinést hodně radosti a smíchu. Protože jak říká staré přísloví, ten je kořením života. Pro všechny milovníky divadla je dobrou volbou návštěva představení Rozmarné léto. Které se uskuteční ve venkovních prostorách divadla. A diváci tak budou mít zdvojnásobený zážitek.

Zábava u vody

Nejen léty prověřenými hláškami, které vyvolávají salvy smíchu. Ale i kulisami. Říční lázně s terasou, náměstí, na kterém kouzelník Arnoštek napne provaz, vtáhnou do děje hned po prvním minutách. Úsměv na tváři vykouzlí celé rodině rovněž profesionální focení v přírodě. Nejenže na toto odpoledne zůstanou příjemné vzpomínky, ale i fotografie do rodinného alba. Výhodou je, že místo a čas si můžete zvolit podle svých možností a potřeb. Po čtrnácti dnech vám jejich tvůrce – profesionální fotograf, po nezbytných úpravách, pošle deset snímků. Na kterých budou určitě usměvaví všichni rodinní příslušníci. 

Profesionální fotografování

Dobrou náladu určitě zažijete na privátní plavbě výletní lodí, která vás proveze všemi zákoutími, které stojí za zhlédnutí. Už název tohoto projektu, Blbni ve vodě, dává tušit, že zábavy bude dost. Zvolit čas je možné po domluvě. Na loď může nastoupit najednou sedm osob a nejčastěji ji využívají pracovní kolektivy. Či větší rodiny. Občerstvení je během plavby zajištěno a náladu pozvedne i kvalitní audio systém. Do kterého si můžete navolit hudbu podle vlastních představ. Vyzkoušet si nový sport a ještě u toho zažít spoustu srandy vám nabízí Minigolf v tak trochu jiném světle. Osmnáct jamek tu na vás čeká v opravdu netradičním prostředí. Pravidla jsou stejná jako venkovního minigolfu. V tomto vnitřním, ponořeném do tmy, jsou hrací plochy nasvíceny neonovými světly. Ty vytvářejí naprosto unikátní atmosféru, ve které vynikají UV barvy. Celý projekt je zaměřen kromě minigolfu i na výjevy z českých dějin, které jsou promítány na bočních stěnách. A dotvářejí tak mimořádně zdařilý zážitek.