Oblečení z eshopu za hubičku

Pokud jste někdy viděli poklady, které našli vaši známí či někdo na internetu v sekáči, jistě jste nejednou ukápli slzu, že se ve vašem městě žádný dobrý nenachází, nebo jednoduše nemáte štěstí. Avšak i na internetu seženete obchody, které nabízí oblečení z druhé ruky a za směšnou cenu. Některé dnes poznáte díky tomuto článku.
 červená plechovka
Unimóda
Eshop, který nejen, že má obrovský výběr všeho druhu, ale každou chvíli přibudou další. Oblečení z druhé ruky zde můžete sehnat opravdu levně. Ať už se jedná o lodičky a 23 korun, nebo šaty za 60 korun. Samozřejmě zde nabízí i dražší kousky, ovšem i ty nejsou nijak drahé. Prodej probíhá i stylem holandské aukce, oblečení si však můžete koupit rovnou. Nebo si jej uložíte, a poté vám přijde email, když se daný kus zlevní.
 
Onlinesekáč
Stránka, která nakupuje z různých zemí Evropy, například v Anglii. Zde seženete taktéž opravdu velké množství oblečení za pár korun. Buď se můžete setkat s oblečením označeným jako nové, což znamená, že se jedná o starší modely a zbytky. Poté se jejich stav posuzuje podle toho, v jakém stavu jsou a nedostatky najdete vypsané u každého zboží zvlášť. Fotografie zde jsou pořízené na umělé figuríně, a proto můžete alespoň přibližně odhadnout přesný střih.
prodej klobouků
 
Vinted
Obchod, ve kterém kupujete oblečení doslova z druhé ruky. Zde nabízí lidé své staré oblečení, vyfotí jej, dopíší nedostatky a stanoví cenu. Vybrat si můžete i mezi značkovým oblečením. Musíte si však kontrolovat důvěryhodnost obchodníka, zda-li má dobré hodnocení, jestli hodnocení pochází opravdu od ostatních. Následně se můžete domluvit s daným člověkem na dopravě, nebo si můžete vyzvednout zboží sami osobně. Kromě různých druhů oblečení se zde setkáte i s doplňky, a dokonce v některých případech i s kosmetikou. Stav je taktéž popsán u jednotlivého produktu zvlášť, některým podvodům se však občas nevyhnete.

5/5 - (1 vote)