Ocelové schody

Schody jsou součástí každého domu, který má udělané patro. Díky schodům a zábradlí se dostaneme bezpečně do patra a zpátky. Jestliže nemáte výtah, jsou schody jediným řešením, jak se dostat do patra. Schody jsou ovšem opatřeny také zábradlím, které slouží jako podpěra a bezpečnostní prvek. Díky zábradlí tak neupadnete, nebo ho můžete použít jako podpůrný bod, při chůzi nahoru a dolů. Schody mají však taky za úkol v případě požáru evakuovat lidi, a pokud není schodiště udělané, neprojde vám kolaudace domu. V dnešní době existuje mnoho druhů schodišť a bude jen na Vás, jaké si uděláte u Vás doma. Nejvíce používané jsou schody dřevěné, ale také ocelové schody.

Schodiště

Železné a ocelové schody, jsou vhodné jak do vnitřních tak do venkovních prostorů. Díky nátěru, pozinkování, nebo komaxitu jsou schody odolné a přečkají všechny povětrnostní vlivy. Kovové schodiště se dělí na základní konstrukce. Mezi tyto konstrukce patří schody páteřové, sedlové, schodnicové, nebo zig zag. Tyto schodiště jsou nejen jako bezpečnostní prvek, ale také působí jako doplněk interiéru, nebo exteriéru. Díky moderním technologiím jsou schodiště spíše vkusnou záležitostí a dokonale splynou s okolím.

Schodiště (2)

Firma fa-havlíček je firma, která se přímo specializuje na schody a schodiště a má mnoho spokojeným zákazníků, u kterých schody instalovaly. Díky dlouholeté praxi jsou jejich výrobky nejen propracovaný do detailu, ale také jsou originální. Ke své práci přistupují zodpovědně a nechávají si záležet na každém detailu. Mimo schody se však zajímají také o další výrobu, která jde v ruku v ruce se schodištěm. Mezi tyto výrobky patří vybavení interiéru, obložení stropů, vchodové a interiérové dřevě a další výrobky.

Pokud tedy sháníte firmu, která udělá všechno od A do Z, tak se obraťte na firmu Havlíček. Zaručeně nebudete litovat a jejich výsledná práce Vás určitě mile překvapí. Proto neváhejte a udělejte si nezávaznou objednávku už nyní.