Pořiďte si psího kamaráda rodinného typu!

Podzimní plískanice přímo vybízejí některé z nás k depresivním náladám už jen při pohledu z okna, když zrovna nesvítí sluníčko a je schované za mraky. Jemné mrholení nám připadá jako strašný déšť, a krásně zbarvené listí na stromech a jemně se snášející ze stromů už ani nevnímáme. A to jen proto, že jsme podlehli „nepříznivému počasí“. Ale takoví majitelé pejsků tento nešvar – máme tím na mysli – nepřízeň počasí, absolutně nevnímají. Těm totiž nezbude nic jiného, než vzít vodítko, na které „připnou“ svého mazlíčka, jenž už netrpělivě poposedává u dveří a vyrazí na každodenní procházku. Ať svítí sluníčko, mrzne, prší nebo je i nevlídno.

nevlídné počasí

Krom toho se „pejskaři“ potkávají pravidelně na procházkách v parcích, zdraví se, pejsci se také vzájemně zdraví a když prohodíte, byť jen pár slov se známým anebo i s neznámým, ale vám blízkým, protože také venčí psíka, je vám tak nějak lehčeji na duši. Nejste uvrženi do svého světa, ale provětráte se venku spolu se svým psím kamarádem, který je vám nadevše vděčný, jen když přijdete domů, natož, když s ním vyrazíte na procházku.

Je vám smutno, nemáte nikoho, komu byste se svěřili, ani o koho byste se rádi postarali? Pak pro vás máme vhodný tip – pořiďte si psího kamaráda! Nejlépe rodinného typu, který dokáže na vás věrně počkat doma, než se vrátíte ze zaměstnání, aniž by váš byt došel k úhoně. Vděčnějšího psího kamaráda nenajdete a ani Akita inu cena vás od koupě psíka neodradí.

Věřte, že když vyrazíte se svým novým štěňátkem na vycházku, rázem budete na odiv všem pejskařům, a i dítka vás budou obletovat a rázem získáte pozornost, úsměvy a radost ze života.

akita inu

Akita inu je čistokrevný pes pocházející z dalekého Japonska s neuvěřitelným rodokmenem! Štěňátka si – pro jejich značnou oblíbenost – musíte zarezervovat, takže získáte chlupáče pár týdnů od narození. Jsou krásní a vypadají jako malí medvídci. Navíc chovatelská stanice je vysílá do života spolu s několika praktickými dárečky, které jsou budoucímu majiteli předávány ve formě štěněcího balíčku. A jako bonus vašeho nového chlupatého mazlíčka chovatelská stanice vybaví deseti týdny pojištění na nemoc, odpovědnost i úraz – zdarma.