Půjčovna dodávek Praha 5 – spolehlivý partner pro vaše dovolenkové pobyty

Půjčovna dodávek Praha 5 Rent car service může poskytnout vůz pro jakékoli účely. Nejčastěji jde o záležitosti spojené se stěhováním a s převážením velkých a těžkých věcí. To však není jediný důvod, proč si dodávku pronajmout. Můžete ji využít i na dovolené nebo víkendové akci.cestování s dodávkou

Na cesty mimo sezonu

Ať už se chystáte vyrazit na cesty do zahraničí, nebo k tuzemskému pobytu, výhodnější je zajistit si termín dovolené mimo hlavní turistickou letní sezonu. Výhod je celá řada – vyhnete se davovému šílenství, extrémním vyčerpávajícím vedrům, ceny za ubytování a další služby bývají nižší, nemáte problém s parkováním. K tomu lze přičíst i výhody spojené s jízdou přepravní dodávkou.

Proč vyzkoušet jízdu s tranzitní dodávkou

Velký zavazadlový prostor – obrovskou výhodou dodávek je zavazadlový prostor, kam můžete naložit i to, co by se do osobního auta stěží vešlo. To je zvláště výhodné při cestování s dětmi, u sportovních soustředění a podobných akcí, organizovaných v rámci skupin lidí se shodným zaměřením.
Komfort při cestování – součástí cestovního komfortu je také dostatek prostoru kolem sebe. Dodávky mají více místa na nohy a prostornější sedadla, než osobní auta, kde se zvláště u zadních sedadel musíte uskromnit. Celkově prostornější je i kabina, což také lépe působí na psychiku.muž v kabině dodávky
Jste pány svého času – za socialismu rostla obliba hvězdicových poznávacích zájezdů, cestovalo se autobusem a program zajišťovala cestovní agentura. Svůj vlastní zájezd v rámci skupiny osob si dnes někteří lidé organizují ? sami, sestaví si předem týdenní harmonogram a vydávají se na cesty. Každý den mají zajištěno ubytování na jiném místě a stihnou tak navštívit velké množství památek a přírodních krás. Pokud se akce účastní parta lidí, vyplatí se jim cestovat v jednom voze. Tranzitní dodávka s velkým zavazadlovým prostorem je jednou z možností, jak ušetřit čas, náklady na palivo a amortizaci, parkování, nosiče na kola, tažná zařízení, přívěsné vozíky atd. Zároveň jste pány svého času, neplatíte za „cestovku“ a zastavíte, kdykoli se vám zachce. V řízení se můžete střídat, takže odpadá i únava za volantem.