Relaxační koupel – pěna do koupele

Kdybychom neměli náročný den v práci či ve škole, tak si večer zasloužíme udělat si příjemnou koupel. Na trhu různých pěn a solí do koupele je poměrně hodně, ale v článku napíši o některých, s kterými jsem naprosto spokojená. Koupel si můžete užívat samostatně nebo ve dvou, můžete si při koupeli klidně rozsvítit hned několik příjemných svíček s vůní, kterou preferujete. Napustit si vanu „jen“ teplou vodou sice jde, ale něco tam chybí, co třeba nějaká příjemná vůně?

Tesori d´ oriente

Tesori d´ oriente

Italská značka v překladu „Zlato orientu“ je velmi příjemná. K dostání je ve vybraných obchodech popřípadě i na internetu. Lahvička má 750 ml objem a dá se pořídit za cenu kolem 100 Kč. Za zmínku stojí Royal Oud dello Yemmen ve zlaté lahvičce, kde se propojuje vůně orientálního dřeva, koření a květin. Když si tuto vůni vyberete, užijete si příjemnou koupel, která vám dodá kromě uvolnění i znovu nabitou energii. Příjemná je například i koupelová pěna Ayurveda, která je v pestře barevé lahvičce, kde převládá tyrkysová a růžová. Snoubí se v ní tóny vůní citrusů, květin a koření, během koupele uvolníte zcela svou mysl. Pokud preferujete těžší vůně, zkuste černou lahvičku se zelenými listy, tedy Sandalo del Kasmhmir e Vetiver. Jak už sám název napovídá, vůni dominuje santalové dřevo doplněné okoření, růži a zelený čaj. Na trhu je jich mnohem více:-)

Radox

 

Radox

Radox je již poměrně dost hodně známá značka a je k dostání nejen v drogerii, ale třeba i v hypermartketech či na internetu. Cena je již od 60 Kč za láhev o objemu 500 ml. Pokud jste ve stresu, zkuste Stress Relief. Příjemná vůně lesa a eukalyptu vám rozvoní myšlenky.

Pokud milujete vůni levandulí zvolte pěnu Feel vivacious, kde vůně levandule je příjemně doplněná o leknín. Zrelaxujete tělo a mysl. Radox jinak nabízí nejrůznější další vůně a stejně jako u předchozí značky, kterou jsem zmínila, záleží na vkusu vašeho nosu

Doporučuji si pořídit více pěn do koupele, jsou poměrně skladné a každý den si můžete dopřát provoněnou a uvolňující koupel podle vaši nálady. Zasloužíte se rozmazlovat.