Second hand

Vždycky jsem se zajímala o modu a módní doplňky. A to hlavně o šátky a klobouky. Ani nevíte, kolik mám doma šátků a klobouků. A nevím proč, ale opravdu hodně se mi to líbí. Asi prostě už taková jsem, že si dávám hodně záležet na tom, jaké mám doplňky. Móda je prostě moje a vždycky mě dost zajímala. Stejně jako moji mámu, která taky měla ráda módu. Vždycky jsem si říkala tak, že kdybych byla módní návrhářka, že bych jistě navrhovala nějaké krásné šátky nebo klobouky. A taky moc jsem si oblíbila taky pravou biobavlnu anebo kašmír. A určitě taky máte rádi kašmír, který je velmi příjemná na těle.

Klobouk je příjemný v létě.

A kouzlo kašmíru jsem pocítila poprvé, když se našla v second handu opravdu nádhernou sytě růžovou kašmírovou šálu. To byla úplná módní pecka! Nemohla jsem z ní spustit oči, protože moje nejoblíbenější barva je právě růžová. Takže když jsem našla v second handu svou oblíbenou šálu, a ještě k tomu byla z kašmíru, tak nebylo o čem přemýšlet. Ihned jsem si růžovou kašmírovou šálu koupila. A když jsem ji potom doma ukázala své mámě, tak taky z toho byla úplně paf. A máma taky dokonce chtěla, abych jí tu růžovou šálu z kašmíru půjčovala. A moje máma řekla, že by taky chtěla takovou krásnou šálu.

Ráda nosím klobouky.

Jenomže všichni víme, že se v second handu nejsou skoro žádné kusy po dvou, že tam vždycky jenom jeden kus originál. Moje máma si tam taky nakonec našla moderní krásnou šálu, ale ovšem už nebyla z kašmíru, ale byla z bavlny. A byla taky růžová. Mojí mámě to zatím stačilo, ale od té doby už moje máma chodí také pravidelně do second handu. A tak taky doufá, že taky najde někdy svůj vysněný moderní kašmírový doplněk. Je taky už dost lidí, co moc rádo nakupuje v second handu, kde jsou krásné a moderní levné věci. Já jsem už asi na levných second handech závislá, chodím do všech, které uvidím.