Snadno dostupná a všem známá

Hypotéka bez registru je název, který slýcháme poměrně často. Tento zažitý název však úplně nevyplývá z reality. Hypotéky bez registru se nyní nepoužívají ve své konkrétní formě. Název totiž není tak úplně přesný. V tomto případě totiž neznamená, že se do registrů vůbec nenahlíží. Právě naopak, záznamy se kontrolují. Proč tedy toto označení a jaká je skutečnost? Co se ukrývá pod tímto pojmem? Pravdou je, že se jedná spíše o to, že záznamy se tolerují. Proto se tento finanční produkt označuje tímto názvem.

eura

  • Záznamy se kontrolují, ale dají se tolerovat. Takže v případě, že záznam máte, nemusíte hned začít panikařit. Úvěr klidně dostanete.

V našem případě se jedná o podnikatelský úvěr. Nejedná se o spotřebitelský úvěr, proto má tento typ úvěru mírnější pravidla. Mohou si jej sjednat všichni podnikatelé, firmy i osoby samostatně výdělečně činné. Peníze se používají v podnikání na hrazení veškerých firemních potřeb. Můžete s nimi nakoupit majetek, zvýšit kapitál, ale velice často podnikatelé preferují právě splacení dluhů, protože mají nějaké finanční problémy. Můžete se dokonce vyplatit z exekucí, zvolit konsolidaci půjček a mnoho dalšího.

Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí

Do zástavy můžete dát jakoukoliv nemovitost. Může se jednat o budovu, ale také o pozemek, halu, výrobní areál, nebo třeba hotel, restauraci nebo činžovní dům. Máte podobný objekt, komerční budovu nebo další nemovitosti? V tom případě s nimi můžete ručit. Výše hypotéky není určená, záleží vždy na tom, jakou hodnotu bude mít nemovitost. Vaše nemovitost se nechá ocenit. Odhad vytváří naši specializovaní odborníci a bere se v potaz mnoho dalších informací, například v jakém je budova stavu, jakou má hodnotu, kde se nachází a tak podobně. Jakmile získáme odhad, bude to již určitá, konkrétní částka. Z této částky potom vy můžete získat až 70%.

drobné mince

  • 1. Doba splatnosti se pohybuje od jednoho roku až na 30 let. 2. Předem neplatíte žádné poplatky. 3. Kdykoliv můžete úvěr splatit, tato služba je zdarma, nic za to neplatíte, když najednou v průběhu splácení splatíte zbytek úvěru.