To pravé místo pro dětské sny

Všechny děti bez výjimky mají spoustu fantazie a snů, které se promítají do jejich her. Někdy nás dokonce můžou jejich nápady přivádět k úžasu, a dokonce omezovat náš prostor v bytě, protože dětský pokoj bývá k aktuálním hrám svými rozměry už nedostačujícím. Ideální variantou pro obě strany, tedy pro rodiče i děti je https://www.chytraliska.cz/kategorie/detske-hracky-na-ven-a-zahradu/detske-stany-a-domecky-pro-deti/ pořízení textilního stanu, domečku, nebo tunelu. Právě v některém z těchto skvělých úkrytů se děti budou zdržovat opravdu velmi rády, protože zde najdou místo pro hru, snění a spiklenecké porady se sourozenci, či kamarády.
Zasněná dívenka, v pozadí svítí hvězdy
V našem obchodě naleznete řadu stanů i domečků, které svojí velikostí i tvary najdou svoje místo v bytě i na zahradě. Mají velmi jednoduchou a lehkou konstrukci, takže je snadno přemístíte. Jsou potaženy snadno udržovatelnou pevnou látkou s mnoha variacemi potisků, jež uspokojí děti obou pohlaví i věku. Nejmenší špunti budou nadšení z prolézacího stanu SLON, jehož chobotem vleze dítko až do hlavy tohoto obra. Pro malé princezny jsme připravili stan ZÁMEK, do nějž si malá dáma může nastěhovat všechny své šaty a šperky. Nezapomněli jsme ani na indiány a piráty. Ti najdou své místo ve stanech s potiskem zmiňovaných motivů. Navíc stan pro indiány má tvar skutečného tepee.
Fanoušci neohrožených hasičů zajásají nad stanem, který je celý pojatý jako pravé HASIČSKÉ AUTO.
Dívky-dvojčata, držící se kolem ramen
V nabídce naleznete i klasické, ale velmi žádané stany typu DOMEČEK SE ZAHRÁDKOU, nebo OBCHOD, kde si vaše děti zaručeně vyhrají různými způsoby.
Naše domečky a stany najdou mnohá uplatnění. Využijte je jako součást dětské narozeninové párty, nebo při oslavách dětských dnů, kdy poslouží při plnění úkolů během soutěží. Osvědčují se v předškolních zařízeních a dětských centrech.
Dopřejte svým dětem koutek pro snění, zábavu i odpočinek.

3.5/5 - (2 votes)