Trampolína 4jumping červená

Lahodí nejenom svým krásným vzhledem červené barvy, ale je také dostatečně velká a prostorná. Měří neuvěřitelných 366 cm a má navíc ochrannou síť i žebřík. Navíc je k tomu přidružená kopie krycí plachty.

Trampolína 366 je opravdu velká. Hodí se proto jak pro ty nejmenší, kteří na ní mají dostatek místa ale také pro větší děti. Skvěle se na ní zabaví i všichni dospělí a to bez rozdílu věku nebo pohlaví.

žena v okně

Vhodná pro každou větší zahradu a k rodinnému domku

Některé ženy tento typ využívají dokonce pro zlepšení své kondice nebo jako prevenci ke snížení své tělesné hmotnosti. Posuďte samy, milé dámy, při skákání se tak zadýcháte a zapotíte již při prvních pěti minutách, že není zřejmě nic lepšího, co by Vám mohlo takto rychle a efektivně zlepšit fyzičku. Vůbec se na skákací plochu nemusí bát vstoupit ani pánové. Tento produkt je opravdu stabilní a vysoce odolný. Má 4 nohy do tvaru U aby byla zajištěná a zaručená co největší stabilita skákací plochy. Drží opravdu pevně a unese každého muže.

střešní architektura

Navíc je vhodná i pro více dětí. Díky své velikosti se na ni vejde hned několik dětí, které spolu mohou řádit a dovádět. Jejich zábava bude ještě větší, když si pozvou kamarády a s tímto produktem rozhodně mohou, protože trampolína je určená pro skákání jakéhokoliv druhu. Má 72 pružin pro zajištění a zachování dokonalého příjemného skákání. Vše je hladké a nikde se nic nezadrhává. Navíc k tomuto produktu budete mít i krycí plachtu, která slouží jako pokrývka v době, kdy neskáčete, nebo je škaredé počasí. Pod touto krycí plachtou se dá také trampolína skvěle zazimovat.

horská chata

Jednoduše přikryjete skákací plochu a máte vystaráno před sněhem, bouří a na celé zimní období. Ochranná síť je vysoká 180 cm. V tomto ohledu je plně zajištěné veškeré bezpečí Vašich dětí a Vás samotných jako dospělých, když byste se chtěli také trochu pobavit. Ochranná síť je opravdu pevná a stabilní, takže jí nějaký lehký náraz nemůže nijak poškodit nebo vyvrátit.
 

3/5 - (1 vote)