Úniková hra Enigma

Rádi hrajete počítačové hry? Rádi se ocitáte v jiné dimenzi a řešíte nejrůznější zapeklité kódy? Máte rádi strategie a napínavost v jednotlivých úsecích hry? V cítění se do života tajných agentů nebo masového zabijáka. Zkuste naprosto něco nového. Zažijte naživo jednu z naších únikových her. Escape game nabízí jedinečný zážitek. Vyřešte záhady, tajné klíče a šifry. Stihnete uniknout dřív, než vás celá hra úplně pohltí? Enigma escape nabízí dvě základní hry.úniková hra

  • První a zahajující hra byla Dvojitý agent. Hra se odehrává v konspiračním bytě tajného agenta George. Byt je v prvorepublikovém domě na rozcestí ulice Ruská a Americká. Agent se s vámi sešel a sdělil vám informace, že se dostal k tajným dokumentům pod krycím jménem „Hvězda“. Ty jsou velmi důležité pro sovětský svaz. Dokumenty vedou k tajným informacím na ovládnutí světa. Vaším cílem je zjistit kam zmizel tajný agent a co se stalo z jedinečnými dokumenty. Stihnete to včas, než vás dostane KGB? Čas běží a je to jen na vás.
  • Druhá hra je tvořena podle filmu Kruh vydaného roku dva tisíce dva. Jedná se o hororovou scénu, kde dochází k hodně úmrtí. Hra Samary se odehrává ve městě, kde záhadně umírají obyvatelé. Vždy se jedná o smrt z vyděšení. U mrtvých je nalezena záhadná kazeta. Budete mít odvahu se na tuto videokazetu podívat? Cílem hry je získat kazetu a zničit ji na pohřebišti samotné Samary. Stihnete zachránit město nebo vás Samara dostane dřív, tak jako obyvatele města. Hra není doporučena dětem. Ve hře jsou lekavé scény, ve kterých by se mohli děti bát a hra by tak pro vás skončila předčasně. Dobře promyslete, jestli je hra vhodná pro vaše děti. Hra je pro milovníky hororů a děsivých scén.

tajné místnost k řešení šifer
Neváhejte a ponořte se do jedinečných záhad, které budete muset pod tlakem a s bušícím srdcem vyřešit. Zachováte klidnou hlavu nebo situaci nezvládnete? Zkuste z kamarády a uvidíte, jak zvládáte nečekané situace.