Videa z YouTube si můžete pohodlně stahovat k sobě na počítač

Víte, že z YouTube a dalších sociálních zdrojů lze videa nejen prohlížet, ale také stahovat?

A jak si stáhnout video Stahuj videa? Sociální sítě samy o sobě obvykle neumožňují stahovat videa přímo z uživatelského menu, musíte k tomu mít speciální software, například stahovače z YouTube, kam zadáte URL adresu z příkazového řádku ve webovém prohlížeči, a video se vám pak uloží tam, kam si určíte.

klávesnice s nápisem

Máte pak k dispozici materiál, který byste jen stěží získali jinou cestou, https://www.databazeknih.cz/knihy/nevyslapanou-cestou-34247 pokud by vám jej neposkytl přímo majitel. Výhodou stahovačů videa je fakt, že lze tímto způsobem ukládat do počítače v podstatě jakýkoli materiál, odkudkoli z celého světa. Můžete se tedy například rozhodnout, že si prohlédnete některé záběry z ostrova Gran Canaria na Kanárských ostrovech, možná vás tu zaujmou některé neobvyklé jevy, jako je horská kosodřevina poblíž nejvyššího vrcholku ostrova, v úctyhodné výšce 2550 metrů nad mořem, a možná, že na základě úchvatných záběrů oblaků, které se nachází pod vámi podobně, jako při pohledu z letadla, zatoužíte něco takového prožít na vlastní kůži.

stahování videa

Stáhnete si video k sobě na počítač, promítnete jej pak vašim přátelům třeba v místní kavárně, a naplánujete tam společně dovolenou, na kterou budete s láskou vzpomínat po zbytek života.

Jak vidíte, stahovače videa mohou být užitečné i tam, kde byste to neočekávali. Nejde tu totiž o to, stahovat z Internetu různé příspěvky ze sociálních sítí, jako jsou infantilní selfie a další naivní příspěvky, jejichž kvalitu vyjádřil pan Smoljak svým prohlášením ve filmu „Veselé příhody z natáčení“ slovy: „amatérské záběry pro rodinnou promítačku“. Stahovače videa by vám především měla umožnit zlepšit vlastní tvořivost, něco dokázat a také vás inspirovat přírodními krásami a historickými památkami.

Neztrácejte čas hloupostmi, kterých jsou na Internetu tisíce, možná miliony, a zaměřte se na to, co vám skutečně do života přinese poznání a moudrost, a co bude váš život naplňovat pocitem vlastního sebevyjádření a sebevědomí.