Zhubněte pomocí keto diety

Trápí vás nadváha nebo rovnou obezita? Vypočítali jste si pomocí BMI kalkulačky, že máte nadváhu nebo obezitu a chcete s tím něco udělat? Vidíte to i na vlastním těle? Chcete se zbavit přebytečného tuku a cítit se zase lehčeji, svěžeji v pohodě a především spokojení sami se sebou?

Pokud chceme zhubnout, tak k tomu musíme mít důvod. Každý ho ve svém nitru má, někdo kvůli zdraví, nadbytečné kilogramy totiž často zatěžují naše vnitřní orgány a celkově neprospívají kloubům, kostem ani svalům. Někdo jiný chce shodit zase z toho důvodu, aby se cítil dobře, odlehčen a chce si dopřát detoxikaci organismu. A v neposlední řadě musíme zmínit ty, kteří prostě nejsou spokojení se svým tělem a už se v něm necítí dobře a chtějí shodit, aby si připadali opět krásní a byli fit. V tom může pomoci keto dieta neboli proteinová.

Skladbu jídelníčku pomůže vytvořit systém jídel ketomix.

V dnešní době už si nemusíte dělat starosti s nějakým jídlem, počítat kalorie nebo číst složité články o nutričních dietách.

žena posilovna

Skladbu jídelníčku můžete mít vytvořenou hned na několik týdnů dopředu a zakoupenou se všemi jídly. Jídla musí být speciálně upravená v případě keto diety, protože tělo musí co nejrychleji navodit přirozený stav zvaný „ketóza“, aby mohlo probíhat štěpení tukových tkání a tělo začalo spalovat vlastní tuky, proto je nesmírně důležité dietu dodržovat a jíst pouze speciálně upravená jídla. Už jenom jeden rohlík může narušit celý proces, takže to člověk musí opravdu dodržovat. Ovšem nemusíte se ničeho obávat, nebudete mít neustále hlad, budete totiž jíst třeba i několik jídel denně. Můžete si dokonce přikoupit zvlášť jakékoli jídlo, tyčinku, polévky, smoothie a spoustu dalších doplňkových pokrmů.

žena joga

Jste připravení a odhodláni? Máte na to sílu a energii? Pokud nemáte, nebo si nevěříte, tak vezměte do hrsti zbytek odvahy a jde se na to. Dodatečnou energii získáte posléze, až se začnou štěpit tuky, může se totiž objevit i dobrá nálada a nová svěží energie, kterou můžete využít podle libosti.

Při této dietě nemusíte ani dlouhé hodiny trávit každý den v posilovně nebo cvičením. Stačí, když budete dodržovat klasický běžný režim a případně si můžete osvojit navíc klidně nějaké procházky či cokoliv, co vás bude bavit. Nic z donucení dělat nemusíte a ani se to na začátku diety nedoporučuje!